ESKİCİ BAR’DA NON STOP EĞLENCE

ESKİCİ İLE ESKİ YILLARA (16)Bodrum Eskici Barda hafta sonu coşkusu güzel DJ Özge Tığlı ile devam etti. Geçtiğimiz günlerde Pop Sanatçısı Çelik’in sahne aldığı Eskici Bar bu yaz farklı eğlence tarzı ile de 2014 yazına damgasını vuracak… İstanbul  – İzmir’de bulunan kurucusu olduğu barın sahiplerinden Tahir Bulca’nın bu sezon Bodrum’da açılan Eskici barda eğlence, her gece sabahın ilk ışıklarına kadar sürüyor. Eskici Bodrum’un işletmeciliğini yapan Asya Zeybek ve Hasan Karagöz bu hafta sonu geceye özel DJ Özge Tığlı’yı getirerek eğlenmeye gelenleri 80’li – 90’lı yılların müzikleri ile coşturdular.  

Eskici Bar’da yaz akşamları DJ Özge Tığlı gecesi ile coşku, eğlence dolu bir an’a imza attı.

Eskici geceleri bütün hızıyla devam ederken Asya Zeybek ve kadrosunun müşterileri ile tek tek ilgilendiği bar Bodrumun gözde mekânı olma yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor. Yaz – Kış açık olan barda hizmet ve kalite anlayışını ön plana çıkardıklarını belirten Asya Zeybek; “Sıcak yaz gecelerinde eğlenceyi iple çeken Eskici hayranları, akşamları doyasıya eğlenerek bütün bir günün stresi ve yorgunluğunu atarak yeni bir güne eğlence sonrası büyük moralle başlıyorlar. Bu da bizim barımızın ne kadar farklı olduğunun bir göstergesi” dedi. Geçtiğimiz gece, çok sayıda yerli ve yabancı eğlence severin katıldığı partide DJ Özge Tığlı birbirinden güzel Long Play’leri çalarak eğlenmeye gelenlere dinletti. DJ Özge “60’lar, 70’ler, 80’ler ve 90’lar hem müzik kalitesi bakımından hem de yaşam tarzı ve müzik bakımından güzel geçen dönemlerin başını çekmekte. Bu gece eğlencenin ismi sizsiniz, sizin istek parçalarınızı eski plaklardan çalacağım” dedi.

 İlle’de Eskici

İstanbul’da yaşayan ve bunun gibi toplam 5 adet mekanın sahibi olan Mehmet Tahir Bulca; Bodrum Eskici’yi de açarak Bodrum’da da bir çok müşterisine o kaliteyi sunuyor. 200 kişi kapasiteli mekan birkaç bölümden oluşmakta, manzara seyredip müzik dinlemek isteyenler için teras, aşağıda ve yukarıda kendini dinlemek isteyenler için iki kapalı bölüm, ayrıca eskici Bodrum hatıralarının çekildiği bir salon ve bar mevcut. Eski film artistleri olmak üzere Barış Manço’nun en genç ve kimse de olmayan fotoğrafı da Eskici Bar’da bulunuyor. Eskici de 18 yaşından 70 yaşına kadar her kesim geliyor ve müzikleri severek dinliyor.

Haber : Ali Fikret ER