7 DAKİKA ALTIN KOZA YOLCUSU

_MG_4092-001Bodrum’da yaşayan  E. Şafak Aslan çektiği kısa metrajlı filmi 7 Dakika’yı Altın Koza’da yarışacak. Film senaryosunun oldukça ilginç olduğunu söyleyen Aslan “Çekimler 15 gün sürdü. Çekimler sırasında komin bir birliktelik oluştu, dostlarımızla birlikte güç birliği oluşturarak çektiğimiz kısa metrajlı filmimiz 7 Dakika’dan oldukça umutluyuz. Önümüzdeki festivallerden Altın Koza , İstanbul Kısa Film Festivali  ve İzmir Film Festivali’ne katılacağız. Fragmanı şu anda youtube yayınlanıyor.

3 günde izlenme rekoru aldık. Şu anda binlerce kişi filmimizden haberdar. Bodrum’dan da çok destek gördük. Mükemmel oyunculuğuyla Hakan Mızrak’a, soundtrackleriyle Berk Bekar’a, plastik makyaj sanatıyla Fatoş Karakaya’ya, güzel set fotoğrafçılığıyla Nurbanu Mızrak’a ve evini sete dönüştürmemize izin veren ve destek çıkan Levent Öncel’e çok teşekkür ediyorum. Ayrıca birçok kişinin farklı dallarda küçük büyük çok ciddi destekleri oldu. Hepsine  buradan çok çok teşekkür ediyorum”dedi.

E.Şafak Aslan

Ege Üniversitesi Astronomi ve Uzay Bilimleri son sınıf öğrencisi olan Bodrum Anadolu Lisesi’nden mezun genç yönetmen E.Şafak Aslan’ın 2008 yılında Umuttan Toprağa adlı kısa metrajlı bir filmi var. 2013 yılında başladığı “Hürriyete Doğru” Belgesel projesi halen sürmekte. Aslan 8 yıldır bağımsız fotoğrafçılığın yanı sıra bir çok özel şirkete kurgu yapmış. Aslan hobi olarak başladığı sanat çalışmalarının  hayatının bir parçası haline geldiğini belirtti.

Afiş Tasarım Çalışma

 

Online haber için fragman linki ;

http://www.youtube.com/watch?v=jJBzqW_WR8k