GÜMÜŞLÜK EYLEME HAZIRLANIYOR

gümüşlük formuGümüşlük eyleme hazırlanıyor. Gümüşlük’te faaliyet gösteren Gümüşlük Forumu 28 Haziran Cumartesi günü saat: 16.00’da gerçekleştirilecek eylemde sahile ve denize sahip çıkan herkesi davet etti. Bodrum’da sahilleri kaplayan şezlong ve şemsiyeler için bir eylem gerçekleştirecek olan Gümüşlük forumu sadece Gümüşlüğün değil tüm Bodrum’un sorunu olduğunu ifade ederek böyle bir işgale dur demek için duyarlı herkesi eyleme çağırıyor.
Gümüşlük Forumu yaptığı yazılı açıklamada şunları söyledi; Gümüşlük sahilinde yaşanan işgale “DUR!” demek istiyoruz. Yerlisi, yerleşmiş olanı, turisti, günübirlik geleni yani herkesi rahatsız eden kanunsuzluğa “DUR!” demek istiyoruz. Yetkilileri görevlerini yerine getirmeye davet ediyor, bu göz yumdukları haksızlığa “DUR!” demelerini bekliyoruz. Kısacası kumsalı, denizi eşit bir şekilde “PAYLAŞMAK” istiyoruz.
Bu böyle sürdükçe “DURMAYACAĞIZ!” diyoruz.
Vatandaşlık haklarına sahip çıkanları, deniz ve kumsalları gönlünce kullanmak isteyenleri, halka ait olan kumsallardaki bu yasa dışı işgale karşı olanları “YÜRÜMEYE” davet ediyoruz.