PARMAK İZİ ÖĞRENCİLERİNDEN ANLAMLI GEZİ

OASİS, EV SİZSİNİZ 2Parmak İzi Kreş Ve Gündüz Bakım Evi Öğretmenleri Ve Öğrencileri, “Barınaklar Çözüm Değil! Ev Sizsiniz” Projesinin İlk Etkinliği Olan “Karabaş, Çomar Ve Diğerleri” Resim Sergisi’ni Gezdi.

Barınaklardaki sokak köpekleri için sosyal sorumluluk projesi başlatan Oasis Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi “BARINAKLAR ÇÖZÜM DEĞİL! EV SİZSİNİZ”diyor. Proje kapsamında Bodrum Nurol Sanat Galerisi’nde yer alan Hakan Derya Ömürlüoğlu’nun “Karabaş, Çomar  ve Diğerleri” Resim Sergisi, hayvan sever ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor.

Serginin son gününde öğrencileriyle galeriyi ziyaret eden Parmak İzi Kreş ve Gündüz Bakım Evi öğretmenleri, projenin öğrencilerini bilinçlendirmek ve barınaklardaki köpekleri öğrencilerine tanıtmak adına bire bir ders niteliğinde olduğunu söylediler. Her hafta bir sergi, sağlık kuruluşları ve öğrencilerine faydalı olabilecek bir çok farklı yere ziyaretlerde bulunduklarını söyleyen öğretmenler, en kısa zamanda da barınakları ziyaret ederek Oasis Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi’nin bu anlamlı projesine katkıda bulunmak istediklerini belirttiler.

Parmak İzi Kreş ve Gündüz Bakım Evi öğretmenleri, “öğrencilerimizle birlikte barınakları ziyaret ederek sevgiyle büyüteceğimiz bir köpeği de biz sahiplenmek istiyoruz. Oasis Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi’ne duyarlılığı ve gündeme taşıdığı bu değerli proje için teşekkür ederiz.” dediler.

Oasis Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi  yetkilileri, serginin son günü olmasına rağmen yoğun ilginin devam ettiğini söyleyerek, sergi süresince ziyaretleriyle ve yardımlarıyla projeyi destekleyen herkese teşekkür ettiler.