KOCADON; İSTESEM ÇİZERDİM ÜSTÜNÜ

mehmet kocadon pinarli belen (2)Başkan Mehmet Kocadon, Sazköy, Pınarlıbelen ve kurudere de köylülerle buluştu. Kendisine eşlik eden CHP Bodrum İlçe Başkanı Recai Seymen, Yalıkavak Belediye Başkanı Mustafa Saruhan, Yalı Belediye Başkanı İsmail Altındağ, Muğla İl Genel Meclisi Üyeleri, Bodrum Belediye Meclisi Üyeleri ve Adaylarıyla birlikte Pınarlıbelen Köyü’nün ardından Sazköy’e geçti. Sazköylü vatandaşlar Başkan Kocadon’u ilgiyle karşılayarak, köy kahvesine toplanıp, Başkan Kocadon ve ekibini ağırladı.

Başkan, Sazköy’de kendisini dinleyen vatandaşlara, Bodrum Belediye Başkanlığı yaparken birçok başkanlığı da beraber yürüttüğünü ifade ederek, “Bunlardan bir tanesi de Belediyeler Birliği Başkanlığı. Biz bu içme suyunu çalıştırmak için Taner kardeşime bu görevi vererek eleman alacaktık ki, hiç bir zaman parti gözetmeden, ‘hangi partilisin?’ diye sormadan, demeden. Bir de Mumcular Belediye Başkanıma dedim ki; ‘Gerçekten ihtiyacı olan, çalışmak isteyen arkadaşları işe alın.’ dedim. Arkadaşlar da işe alındı, ben de altına imzamı attım. Şimdi diyorlar ki; ‘Ben işe aldırdım, ben yaptım.’ Hiçbir şeyi ‘Ben yaptım, sen yaptın.’ demek gibi bir lüksümüz yok. Bir şeyleri yaptıysak, beraber yaptık ama son noktayı da imzayı da atan Mehmet Kocadon’dur. İstesem yapardım, çizerdim üstünü. Bakın bunların hiçbirine tenezzül dahi etmedik. Gelip burada, bunların reklamını da bugüne kadar yapmadık.” diye konuştu. 

“Ne makam koltuğuna ihtiyacım var ne belediyenin gelirine…”
Kocadon konuşmasını, “Biz sadece size hizmet etmek için varız arkadaşlar. Beni araştırın, sorun soruşturun, kim olduğuma bir bakın. Hiçbir şeye arkadaşlar; ne makam koltuğuna ihtiyacım var, ne belediyenin gelirine… Sadece size hizmet etmek için ve Bodrum’a bir çivi çakıp da acaba uluslararası arenada dalgalanan bayrağına, bir yıldız daha nasıl takabilirim diye, bu güzel Bodrum Yarımadası’nın ekonomisini nasıl canlandırabilirim? Bu güzel halkım, biraz daha nasıl mutlu olur sevdasından başka sevdam yok arkadaşlar.” diyerek tamamladı.