BAŞKAN KOCADON, BALIKÇILAR ÇARŞISI’NDA ESNAFLA BULUŞTU

baskan mehmet kocadon balikcilar carsisinda esnafla bulustu  (3)-001Bodrum Belediye Başkanı ve Cumhuriyet Halk Partisi Bodrum Belediye Başkan Adayı Mehmet Kocadon, Balıkçılar Çarşısı ve çevresinde bulunan esnaf ile kahvaltıda buluştu. Başkan Mehmet Kocadon, kahvaltıda Bodrumlu balıkçılar, esnaf ve vatandaşlarla Balıkçılar Çarşısı’nda yer alan Bodrum Naturel Çiftlik’te bir araya geldi.   

Mehmet Kocadon: “Bizim yolumuz sevgi yolu”
Kocadon, kendisi için hazırlanan kahvaltı nedeniyle mutlu olduğunu ifade ederek şöyle konuştu: 

“Bu organizasyonu gerçekleştiren Kazım başkanımı da yürekten teşekkür ediyorum. Biz kendisiyle de zamanında mesai arkadaşlığı yaptık. Bugün de bizi buraya çağırarak bu güzel kahvaltıyı düzenledi ama şöyle bir etrafıma baktığımda kimi baba dostu, kimi aile dostu, kimi kendi yaş gurubum. Sizlerle olmaktan çok mutluyum çünkü sizler Bodrum’un gerçek kahramanlarısınız. Şu anda bile dükkanlarınızı kapatıp bizim için buraya geldiniz. Bu fedakarlığınız için de ayrıca teşekkür ediyorum.

Bizim yolumuz sevgi yolu arkadaşlar. Biliyorsunuz, yolu sevgiden geçen insanlar elbet bir gün bir yerde buluşurlar. Biz de bu vesileyle sizlerle buluştuk. Biz içi dışı bir olan insanlarız. İçimizde art niyet yok. Önemli olan Bodrum’un geleceğini daha güzel planlamak, Bodrum’u daha güzel yerlere taşımak. Bu konuda da bana vermiş olduğunuz desteği biliyorum. Her zaman yanımda oldunuz. En zor günümde dimdik arkamda durdunuz. Türkiye de sizin sayenizde beni dik duruşun sembolü olarak tanıdı. Bunun için sizlere çok teşekkür ediyorum. Her zaman yanınızdayım ve bir kardeşinizin olduğunu unutmayın. Ben, sizlerin içinden biriyim, sizlerin yarattığı bir değerim. Bu değere sahip çıktığınız için de ayrıca teşekkür ediyorum.”

Yaklaşık 2 saat süren kahvaltıda yoldan geçen vatandaşlar ile de sık sık selamlaşan Başkan Kocadon, kahvaltı sonrası balıkçı esnafı ile oturarak kahve içerek sohbet etti.