AKP’DE MECLİS ÜYELİĞİ TALEPLERİ ARTTI

DSC_4981-001Ak Parti’de belediye meclisi için aday adaylığı müracaatları devam ediyor. 1 Kasım akşamı mesai bitiminde sona erecek olan başvurular öncesinde  Ak Parti İlçe binasına gelen genç iş adamı Orhan Dinç önümüzdeki yerel seçimler için belediye meclis üyeliği aday adaylığı dosyasını teslim etti.

1 Kasım tarihinde ise yine Belediye meclis üyeliliğine aday adayları başvuruları kabul edilecek. AKP ilçe Başkanlığından yapılan açıklamada yarın Elif Kışlalı, Bodrum eski müftüsü Mustafa Yenen ve Yalıkavak beldesinden bir grubun Meclis üyeliğine adaylık başvurusu yapılacağı bildirildi.

Ak Parti İlçe Başkanı Akif Demiröz ile görüşen Orhan Dinç dosyasını Demiröz’e verdi. Ak Parti İlçe Başkanı Akif Demiröz,  “1 Kasım Cuma günü saat 17.00 a kadar başvurular devam ediyor. Her günümüz çok yoğun geçiyor, yoğun bir şekilde başvuruları alıyoruz. İnşallah Bodrum’u temsil edebilecek, geleceğe taşıyacak, büyük projelerle buluşturacak bir kadro ile Bodrum’un karşısına çıkacağız” dedi.

Birçok kurumda görev aldığını ifade eden Orhan Dinç ise  “Bodrum’un sosyal ve ekonomik gelişimine katkıda bulunmak amacıyla Ak Parti Bodrum İlçe yönetim kurulu üyeliğim ile birlikte Bodrum Ticaret Odası Yönetim Kurulu üyeliği, Bodrum yat imalatçıları derneği yönetim kurulu üyeliği görevlerini halen sürdürmekteyim. Bodrumlu bir aileye mensup genç bir birey olarak hem yaşadığım topluma hem de Bodrum’un gelecek kuşaklarına karşı duyduğum sorumluluktan ötürü 2014 yerel seçimleri için Bodrum Belediye Meclis üyeliğine aday adayı olarak başvurumu yaptım. Bugüne kadar içinde bulunduğum her kuruluşta aktif olarak çalıştım ve birçok başarılı projede yer aldım. Bana bugüne kadar destek olan Başta ailem ve parti üyelerimiz olmak üzere tüm hemşerilerimle birlikte adaylık sürecinden başarı ile çıkıp genç bir siyasetçi olarak Bodrum için çalışmaya devam etmeyi hedefliyorum” şeklinde konuştu.

Yine yarın meclis üyesi aday adaylığını açıklayacak Elif Kışlalı , 9971 yılında Sakarya Adapazarı doğumlu. 1994 yılında bu yana Bodruma’da yaşıyor. Kışlalı İnşaat Firması sahibi olan Elif Kışlalı, siyasetin içinde olan bir aileden gelmesi sebebi ile siyasete küçük yaşta başladı. 1994 yılından önce Sakarya’da SHP zamanında gençlik kolları,kadın kollarında aktif olarak yönetimlerde  çalıştı, delegelik yaptı. Kışlalı Bodrum AK Parti Teşkilatında 6 yıldan beri çeşitli görevleri üstlendi. Halen Bodrum AK Parti Teşkilatında yöneticilik yapmakta.