TÜRKİYE MOTOSİKLET FEDERASYONU PEDASA’DA KAMP YAPTI

DSC_7680Konacık Belediye Başkanı Mehmet Tosun’u, Türkiye Motosiklet Federasyonu’nun yetkilileri ile motosikletçiler ziyaret etti.

 

Türkiye Motosiklet Federasyonu’nun Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Sağlık Bakanlığı’nın desteğiyle “Organ Bağışlarımızla Umudunu Kaybedenlere Umut Olmak Üzere Yola Çıkıyoruz” sloganıyla başlattıkları ve organ bağışının önemine dikkat çekmek için düzenledikleri tur kapsamında Ankara’dan yola çıkan yetkililer ve motosikletçiler, Konacık Belediye Başkanı Mehmet Tosun’u ziyaret ederek, sohbet ettiler.

 

Konacık Belediyesi Meclis Salonu’nda Başkan Mehmet Tosun ile bir süre sohbet eden motosikletçiler başlattıkları kampanya hakkında bilgiler verirken, kendilerine vermiş olduğu destekleri için Başkan Mehmet Tosun’a teşekkür de ettiler.

 

Türkiye Motosiklet Federasyonu Başkanına, Yetkililerine ve motosikletçilere Bodrum Yarımadası’na hoş geldiniz, diyerek söze başlayan Konacık Belediye Başkanı Mehmet Tosun şunları söyledi:

 

“Sizlerin başlatmış olduğunuz kampanya kapsamında Bodrum Yarımadası’nda gerçekleştireceğiniz kampı, Pedasa Antik Kentimizde yapmanız için destek olduk. Bizlerin günlük hayatta sağlığımız yerinde olduğu sürece organ bağışının önemini anlamamız mümkün değil. Ne zaman ihtiyacımız olursa ki, hemen telaşa kapılıyoruz ve yaptığımız girişimlerden sonuç alamıyoruz. Bu yüzden hem Federasyon Başkanımız ile Değerli Yönetim Kurulu Üyelerini hem de Siz Değerli motosikletçi arkadaşlarımızı bu konuda göstermiş olduğunuz hassasiyet için tebrik ediyor ve kutluyorum. Toplumsal bilinci bu anlamda arttırmak adına çok önemli bir görev üstlenmiş durumdasınız. Bunun için sizlere hem Konacık Belediyesi hem de Belediye Başkanı ve şahsım olarak elimizden gelen desteği vermeye devam edeceğiz.”

 

Türkiye Motosiklet Federasyonu’nun başlatmış olduğu kampanyaya vermiş olduğu destekler için Konacık Belediye Başkanı Mehmet Tosun’a teşekkür eden Türkiye Motosiklet Federasyon Başkanı Bekir Yunus Uçar, Başkan’a destekleri için plaket takdim etti.

 

Daha sonra ise motosikletçiler Pedasa Antik Kenti’nde kamp yaptılar.