ZEYTİN BODRUM’A RENK GETİRDİ

SONY DSCGümbet Sadi Irmak Caddesi üzerinde açılan Zeytin Restaurant Cafe zengin menüsü ve modern dekorasyonu ile müşterilerini ağırlamaya başladı. Palmiye ve Zeytin ağacının da bulunduğu begonvillerin kucağında yer alan Zeytin Gümbet’e renk getirdi ve ilk günlerinden itibaren misafirlerinin takdirini kazanmayı başardı…

Bodrum’da yaz – kış açık kalacak olan ve Tuba – Zafer Büyükarslan çiftinin işlettiği Zeytin Restaurant Cafe açıldığı günden bu yana herkesin uğrak mekânı oldu.  Eşiyle beraber çalıştırdığı mekânının bir aile işletmesi olduğunu belirten Zafer Büyükarslan; “Restoranımız 100 kişi kapasitelidir.

Ayrıca cafe bölümü de mevcut olup kütüphanesinde Atatürk kitaplarının yoğunlukta olduğu zengin bir koleksiyonumuz var. Cafe’de okuma bölümünde kitabınızı okuyup, sıcak veya soğuk içeceğinizi yudumlarken rahatı ve huzuru içiniz de hissedersiniz. Açık ve kapalı bölümleri olan Zeytin restoranda ise düğün, toplantı ve eğlence günleriniz içinde özel bir mekân olma özelliğine göre dizayn edilmiştir. Sabahları kahvaltı verilen Zeytin’de akşam saatlerinde ızgaranız ile içkinizi yudumlar bir yandan da fasıl müzik ile zevk-i sefa yaparsınız. Eğlencelerin düzenlendiği ve genelde grupların tercih ettiği mekânımız yaz- kış açık olup güler yüzlü personeli ve hizmet kalitesi ile çalışmayı her zaman ön plana çıkarmıştır. Bahçesinde huzur bulacağınız, begonvillerle süslü ve palmiye artı zeytin ağaçları gölgesinde güzel bir ortama sizleri ailelerinizle, arkadaşlarınızla Zeytin’e mutlaka bekliyoruz” dedi.