ÖMER YETKİN’DEN VALİYE BODRUM HATIRASI

02-001 Bodrum Emlak Müşavirleri Derneği Başkanı Ömer Yetgin Muğla valisi Mustafa Hakan Güvençer’e Bodrum Hatırası olarak değirmen Bodrum’un simgesi değirmen figürü hediye eti. Muğla Emlak Müşavirleri Derneği Başkanı ve Türkiye Emlak Müşavirleri Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı Ziya Ercan beraberindeki heyetle Muğla Valisi Mustafa Hakan Güvençer’e nezaket ziyaretinde bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Güvençer, ziyaretçilerle bir süre sohbet ederek dernek hakkında bilgi aldı.

Muğla Emlak Müşavirleri Derneği Başkanı Ziya Ercan ise yaptığı konuşmada, “ Sayın Valim, dernek yönetimimiz ve üyelerimiz adına yeni görevinizin hayırlı olmasını diliyorum. İlimize  hoş geldiniz.”dedi. Ziyarette Muğla Emlak Müşavirleri Derneği Başkanı ve Türkiye Emlak Müşavirleri Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı Ziya Ercan, Bodrum Emlak Müşavirleri Derneği Başkanı Ömer Yetgin, Marmaris Emlak Müşavirleri Derneği Başkanı Yusuf Kenan Akkuş, Fethiye Emlak Müşavirleri Derneği Başkanı Şeref Varlı ve Datça Emlak Müşavirleri Derneği Başkanı Hidayet Ersöz hazır bulundu.