GÜMÜŞLÜK’TE HALK TOPLANTILARI

100_5818-001Gümüşlük Belediyesi hizmet, sorun ve çözüm odaklı toplantılara devam ediyor. Bu defa Gümsan ve Aktaş Sitelerini ziyaret eden Gümüşlük Belediye Başkanı Mehmet TİRE, belediye çalışmaları hakkında site sakinlerini bilgilendirdikten sonra vatandaşların görüş ve düşüncelerini alarak gelen sorularını tek tek cevaplandırdı.

Site sakinlerinin isteklerinin ve beklentilerinin kendisi için çok önemli olduğunu ifade eden Gümüşlük Belediye Başkanı Mehmet TİRE, konuşmasında şunları söyledi; ‘‘Her zaman açıklık, doğruluk ve güvenilirlik ilkelerini benimsemiş olan bir hizmet anlayışıyla; sevgi ve saygı içerisinde sizlerden gelen istekler ve beklentiler doğrultusunda çalışmalarımıza devam ediyoruz. İlerlemekte olduğumuz yoldan şaşmadan, hep daha iyisini yapmak için kaliteli hizmet veriyoruz. Sizlerin desteği, yaptıklarımız ve yapacaklarımızın göstergesi ve garantisidir. Bir olmak, birlik olmak başarılı olmak için çok önemli. Yaptığımız bu toplantılarda sizler ile karşılıklı fikir ve görüş alışverişinde bulunarak, memnuniyetlerinizi ve beklentilerinizi en doğru şekilde öğreniyoruz. Şahsım ve Belediye imkânlarımız ile çözülecek sorunlarınızı en kısa sürede çözüme kavuşturacağımızdan şüpheniz olmasın.’’

 

Yaklaşık 2 buçuk saat süren toplantı sonrasında ise, site sakinleri ise düzenli bir şekilde devam eden halk toplantılarından memnun olduklarını dile getirerek, sorularını cevaplandırdığı için ve verdiği hizmetlerden dolayı Belediye Başkanı Mehmet TİRE’ ye teşekkür ettiler. Hizmetlerini sunmaya devam etme sözünü veren Belediye Başkanı Mehmet TİRE,  Site yönetimi ve sakinleri ile fotoğraf çektirdi.