BAŞKAN MEHMET KOCADON CHP YÖNETİMİNDE

CHP ZİYARET-006Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Yalı Çiftlik Belediye Başkanı İsmail Altındağ, Gümüşlük Belediye Başkanı Mehmet Tire, DP Bodrum İlçe Başkanı Nihal İmbat ve DP Bodrum İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Recai Seymen başkanlığında yeni seçilen CHP Bodrum İlçe Yönetimi’ne nezaket ziyaretinde bulundu.

CHP Bodrum İlçe Yönetimi’ni kutlayıp hayırlı olsun temennilerini ileten Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon şunları söyledi; Cumhuriyetimizin kurucusu ve önderi Mustafa Kemal Atatürk’ün, Türk siyasi yaşamına ve halkımıza emaneti olan CHP’si, 90 yıllık geçmişe ve büyük bir siyasal birikime sahiptir. Cumhuriyet devrimlerinin ilkelerini, parti programı olarak 6 okla birleştiren, aynı zamanda ülkemizin birlik ve beraberliğinin yanında ulusal bütünlüğünün de teminatı olan Cumhuriyet Halk Partisi’nin, Bodrum ilçe yönetimini ve sayın başkanı Recai Seymen’i tebrik ediyor ve kendilerine, hiç de kolay olmayan bu yeni görevlerinde başarılar diliyorum.

Bodrum Belediye Meclisi’nde birlikte görev yaptığımız Cumhuriyet Halk Partili Meclis Üyeleri’yle beraber, bugüne kadar odağına Bodrum menfaatlerini koyduğumuz ve karşılıklı anlayış ve saygı çerçevesinde oluşturduğumuz uyumlu çalışma ortamını, kendileriyle de kuracağımızdan halkımızın hiçbir şüphesi olmasın.

Unutmayalım ki, bizi bu mevkilere getiren, görev ve yetki veren Bodrum Halkı, çatışmadan çok uyumlu çalışmayı, ayrışmadan çok birlik ve beraberliğimizi istemektedir. Biz de şahsi hırslarımız ve kibirlerimizle değil, halkımızın mutluluğu ve refahı için mesai harcamak zorunda olduğumuzun bilinciyle, bugünlere kadar getirdiğimiz siyasal yaşamımıza, bundan sonra da aynı sorumluluk ve kolektif yönetim anlayışıyla devam edeceğiz.

Cumhuriyet Halk Partisi, İlçe Yönetim Kurulu Üyelerine ve Sayın Başkan Recai Seymen’e bir kez daha başarılar dilerken, bu süreçte uyumlu bir çalışma ortamını hep beraber sağlamayı ümit ve temenni ederim.