ELHAMDÜLİLLAH İLK MEZUNLARIMIZI VERDİK

DSCF0187-001Bodrum Konacık’ta faaliyet gösteren Özel Merter Koleji ilk mezunlarını verdi.  İlk defa bu sene mezun veren Özel Merter Anadolu Lisesi müdürü Ömer Hoşdoğdu,  Üniversiteye Yerleştirmede %100’lük bir başarı elde ettiğini söyledi. YGS kazandırmada da aynı başarıyı gösteren okul, üniversiteye yerleştirmedeki bu başarısıyla adeta başarıya devam dedi.

Yönlendirmenin çok önemli olduğunu ifade eden Müdür Hoşdoğdu, “Bu sene ilk defa lisemizden mezun verdik. Elhamdülillah öğrencilerimiz ilk yılımızda okulumuzun yüz akı oldular. Kendilerine baştan beri güveniyor ve inanıyorduk. Öğrencilerimizin gayreti, öğretmenlerimizin fedakarlığı ve velilerimizin takibiyle bu başarı sağlanmış oldu. Bodrum’u ve Bodrumluyu en güzel şekilde öğrencilerimiz temsil ederek ülkemizin güzide üniversitelerine ve bölümlerine yerleştiler. Gittikleri üniversitelerde de bizleri başarılarıyla en güzel şekilde temsil edeceklerine yürekten inanıyorum. Bu başarının daha sonraki yıllarda da diğer öğrencilerimiz için bir ufuk olacağına inanıyorum.

Bu başarının elde edilmesinde gayretleriyle bizi sevindiren öğrencilerimize, ailelerine ve fedakar öğretmenlerimize teşekkür ediyorum.” dedi.