SÖZ VERDİ, İLK MAÇI YAPTI

_DSC0034Konacık Belediye Başkanı Mehmet Tosun, Akyarlar Hacı Mahmut Tınaztepe Ortaokul öğrencilerinden masa tenisi turnuvasında dereceye giren Kadir Karataş’a verdiği sözü yerine getirerek, masa tenisi hediye etti. Karataş ile ilk maçı Başkan Mehmet Tosun yaptı.

Akyarlar Hacı Mahmut Tınaztepe Ortaokulu öğrencilerine daha önce karnelerini dağıtarak, onların sevincine ortak olan Konacık Belediye Başkanı Mehmet Tosun, vermiş olduğu masa tenisi sözünü de yerine getirerek, Kadir Karataş isimli öğrenci ile ilk masa tenisi maçını yaptı.

Konacık Belediye Başkanı Mehmet Tosun ile Kadir Karataş isimli öğrencinin arasındaki maçı Akyarlar Hacı Mahmut Tınaztepe Ortaokul Müdürü Mehmet Yırtıcı, okul öğretmenleri, Karataş’ın ailesi ve arkadaşları da izledi. Öğrenci Kadir Karataş ve okul yetkilileri, masa tenisini hediye eden Konacık Belediye Başkanı Mehmet Tosun’a teşekkür ettiler.

Konacık Belediye Başkanı Mehmet Tosun ise, belediye olarak her türlü spor faaliyetini önemsediklerini ifade ederek; “ Spor yapan öğrencilerimizin kendilerine olan güveni artıyor, derslerinde de başarılı oluyorlar. Bu tür spor faaliyetlerine yönelen tüm öğrencilerimize desteklerimiz devam edecek” diyerek, Kadir Karataş’a masa tenisi turnuvalarında başarılar diledi.