BODRUMSPOR TAM KADRO GÖREVDE

DSCN9188-001Geçtiğimiz hafta gerçekleşen olağan genel kurulda göreve seçilen Bodrum Belediyesi Bodrumspor Yönetim Kurulu ilk toplantısını eksiksiz yaptı. Bodrum Golf ve Tenis Kulübünde gerçekleştirilen ilk Bodrumspor Yönetim Kurulu Toplantısına Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’da katıldı. Bodrumspor’un çok başarılı işlere imza attığını ifade eden Mehmet Kocadon, “Yeni yönetim kuruna başarılar diliyorum. Bodrumspor yakaladığı başarı ivmesini devam ettirmelidir. Arkadaşlarımızın da bu bağlamda çalışmalar yapacağına güvenimiz tam” dedi.

Bodrum Belediyesi Bodrumspor Yönetim Kurulu ilk toplantısında görev dağılımı yaptı. Yapılan görev dağılımı şöyle:

Yönetim Kurulu Başkanı Rıza Karakaya

As Başkan Fatih Berber

Başkan Yardımcıları Murat Önder, Gürkan Topan, Aydın Güven

Genel Sekreter Hüseyin Gözütok

Sayman Arif Karaman

Genel Kaptan Halil Teke

Futbol Şube Sorumlusu Nurettin Bıyıklı, Aydın Güven

Basketbol Branşı Sorumlusu Murat Pahna Hasan Sinop

Basın Sözcüsü Caner Tuna

Alt Yapı  Hadi Türk

Yelken Branşı Muharrem Buğra Çetin

Whu Shu Branşı Caner Tuna, Hasan Sinop

Karate Caner Tuna, Hasan Sinop

Hukuk Sorumlusu Serhan Kaya

Toplantının ardından açıklama yapan Bodrum Belediyesi Bodrumspor Başkanı Rıza Karakaya görev dağılımının yapıldığını belirterek şunları söyledi. “Görev dağılımımızı yaptık. Mehmet Kocadon başkanımızda bizleri her yıl olduğu gibi ilk toplantıda yalnız bırakmadı. Bu toplantıda geçmiş dönemde neler yaptık neleri yapamadık onları değerlendirdik. Bodrumspor’u nasıl kurumsallaştırırız onunla ilgili planlamalar yaptık. Bodrumspor çok iyi bir yönetim kuruluna sahip oldu. Yeni arkadaşlarımıza ve eski arkadaşlarımıza çok güveniyor. İnanıyorum ki bu yönetim çok başarılı işlere imza atacak”

Hedef Birincilik

Hedefin şampiyonluk olduğunu belirten Karakaya,” Hedef olarak Basketbolda altyapı ve üstyapı planlaması yapıyoruz. Yelkende ciddi yatırımlar yapacağız. Futbolda ise geçen sene ikinci olduk ikinciliğin bir üstü birincilik. İnşallah bu hedefe koşmak için çalışmalarımızı yapacağız”  şeklinde konuştu.