BAŞKAN MEHMET KOCADON MUMCULAR’DA

Başkan Mumcular'da1-001Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, düzenlenen yeni yasa kapsamında Bodrum Belediyesi’nin sorumluluk alanına giren yerleşim yerlerine yaptığı ziyaretleri sürüyor.

Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon beraberindeki Bodrum Belediyesi Teknik Koordinatörü Onur Çevik, Bodrum Belediyesi Fen İşleri Müdür Vekili Okyay Pay ve Bodrum Belediyesi Basın Yayın Halkla İlişkiler Müdürlüğü personeliyle Mumcular Belediyesi’ne bir ziyarette bulundu. Ziyareti sırasında Mumcular Belediye Başkanı Birol Aydın ve belediye personeliyle görüşen Başkan Mehmet Kocadon beldenin sorunları hakkında bilgiler aldı. 

Daha sonra Mumcular Belediye Başkanı Birol Aydın ve beraberindekilerle birlikte bir kıraathaneye geçen Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Mumcular halkıyla da sohbet etti. Başkan Mehmet Kocadon, düzenlenen yeni yasa kapsamında Mumcular halkına bilgi vererek, “Beldelerin ve Belde Belediye Başkanları’nın yaşadığı sorunları çok iyi bilirim, çünkü ben de Belde Belediye Başkanlığı yaptım” dedi.

Mumcular halkının dile getirdiği ve aralarında yağmur suyu deranjı, bozuk yollar, Emmi Köprüsü’nün darlığı gibi konuların da yer aldığı sorunları dinleyen Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon beldedeki tüm eksikliklerinin hemen giderilmesi için beraberindeki Bodrum Belediyesi yetkililerine talimat verdi.