BODRUM DANS FESTİVALİ FOTOĞRAF YARIŞMASI SONUÇLARI BELLİ OLDU

001XIV. Uluslararası Bodrum Dans Festivali bünyesinde üç ayrı kategoride düzenlenen “Para Ödüllü Fotoğraf Yarışması”nın sonuçları, 28 Nisan Salı günü 17.00 de TED Koleji ev sahipliğinde düzenlenen kokteylde açıklandı ve ödül alan eser sahiplerinin ödülleri verildi.

JCI – Genç Liderler ve Girişimciler Derneği sponsorluğunda Bodrum Fotoğraf Kulübü’nün katkıları ile düzenlenen fotoğraf yarışmasında 84 eser yarıştı, Enis UMULER, Necip DAMAR, Tuna CİNER, Şehval ÖZTÜRK ve Ali ÇAKIR’ın jüri üyeliğini yaptığı yarışmada 13 sanatçı yarıştı, 8 sanatçının 11 eseri yarışmada ödül aldı.

Dans Gösterileri, Yarışmalar ve Festival Yürüyüşü olmak üzere üç ayrı kategoride birinciye 1000 TL, ikinciye 750 TL, üçüncüye 500 TL para ödülü verildi. Ayrıca Dans Gösterileri kategorisinde JCI özel ödülü ve Bodrum Dans Kulübü özel ödülü de sahiplerini buldu.

 TED Kolejinde düzenlenen kokteyle basın mensupları, yarışmacılar, düzenleyen kuruluşların yöneticileri ve AB Gönüllülerinden oluşan yaklaşık 75 kişi katıldı. Sunuculuğunu Serdar Karlıova’nın yaptığı törende, ödülleri TED Koleji Kurucu temsilcisi Erdem ERKEN, okul müdürü Fırat ASYALI, JCI – Genç Girişimciler ve Liderler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Şehval Öztürk, yönetim kurulu üyeleri, Naciye ÜNLÜ ve  Yasemin ÜNLÜ, Bodrum Fotoğraf Kulübü kurucu başkanı İsmet Akbay, Bodrum Dans Kulübü Başkanı Fatih Özvezneci, başkan yardımcısı Fatoş Akpınar, yönetim kurulu üyeleri Şahin Selimoğlu, Fulya Şeyken ve Basın yayın PR sorumlusu Fatoş KARAKAYA verdiler.

Kategorilerine göre ödül alanlar:

 

Festival Yürüyüşü Kategorisi,

Birincilik ödülü                  : Tuğba YÜKSEL

İkincilik ödülü                    : Zeliha BEGÖZ

Üçüncülük ödülü               : Elif ŞAHİN

 

 

Yarışmalar Kategorisi,

Birincilik ödülü                  : Mehmet ÖZTÜRK

İkincilik ödülü                    : Kemal ÖZKILIÇ

Üçüncülük ödülü               : Ömer DOĞAN

 

 

Dans Gösterileri Kategorisi,

Birincilik ödülü                  : Kemal ÖZKILIÇ

İkincilik ödülü                    : Ömer DOĞAN

Üçüncülük ödülü               : Mehmet ÖZTÜRK

 

JCI özel ödülü                   : Gazi CEVİZ

Bodrumdans özel ödülü : Barbara JENDRZEJCZYK

 

TED Bodrum Koleji fuayesinde sergilenen resimler 10 Haziran 2013 tarihine kadar ziyarete açık kalacaktır.