AĞIR MİSAFİRLER BODRUM’U GEZDİ

DSC_0520-001Aile Ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu bünyesinde ki çocuk evlerinde kalan 5 çocuk, Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan ve eşi Sevilay Gödekmerdan tarafından Bodrum’da ağırlandı. Muğla’da ki çeşitli çocuk evlerinde kalan 5 çocuk Bodrum’a geldiler. Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan ve eşi Gönül Elçileri Bodrum Sorumlusu Sevilay Gödekmerdan’ın misafir ettiği çocuklar, golf oynadılar, akülü arabalarla gezdiler, Kaymakam Dr. Gödekmerdan ile yemek yediler, Bitez Belediyesi Sosyal Tesislerinde eğlendiler ve Universal Hospital Bodrum’da diş ve göz tedavilerini yaptırdılar.

Sabah saatlerinde Muğla’dan Bodrum’a gelen 5 çocuk, 1 çocuk evleri koordinasyon merkezinde görevli hemşire ve 2 bakıcı anne ilk olarak Halk Eğitim Merkezi Müdür Yardımcısı Sevilay Gödekmerdan ile bir araya geldiler. Gödekmerdan’ın kendileri için hazırladığı hediyelerle mutlu olan çocuklar daha sonra Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan tarafından kabul edildiler.

Bodrum Kaymakamlık toplantı salonunda çocuklar ile bir araya gelen Dr. Gödekmerdan misafirler ile tek tek ilgilendi, çeşitli ikramlarda bulundu,  Muğla’dan gelen konukları ile birlikte yemek yedi. Bodrum Golf Kulübünde yenen yemeğin ardından çocuklar golf dersi aldı, 2 yaşında olan minik Eda Nur mini golf takımları ile golf oynadı.  

 

Golfün ardından Universal Hospital Bodrum’a gelen minikler diş kontrolünden geçtiler, minik Eda Nur göz muayenesi oldu.