TOSYÖV’DEN KOSGEB İL MÜDÜRÜNE PLAKET

26042013MESTANYAMAN-001TOSYÖV Bodrum Destekleme Derneği ,Muğla Vali Yardımcısı Dr.Mestan YAYMAN ‘ı makamında ziyaret etti. TOSYÖV  (Türkiye Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler,Serbest Meslek Mensupları ve Yöneticiler Vakfı) Bodrum Destekleme Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Alper Erdoğan  ve yönetim kurulu üyelerinden Sefer Işık ve Gürkan Özülkü,gerçekleştirdikleri ziyarette özellikle Büyükşehir yasasının ‘Bütüncül planlama’ boyutuyla bölgemizin sosyal  ve ekonomik hayatına yapacağı katkılar üzerinde duruldu.

Muğla Vali Yardımcısı Dr.Mestan Yayman Tosyöv Bodrum destekleme derneğinin faaliyetlerini takip ettiğini belirterek,derneğin yaptığı  çalışmalar ile KOBİ’ler ve Girişimciler üzerinde olumlu etkileri olduğunu söyledi. Dr.Mestan Yayman  ve Tosyöv yetkililerinin karşılıklı fikir alışverişinde bulunduğu ziyarette Dr.Mestan Yayman  TOSYÖV Bodrum Desteleme Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Alper Erdoğan ve yönetim kurulu üyelerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

 Daha sonra KOSGEB İl Müdürlüğüne geçen TOSYÖV yetkilileri burada KOSGEB il müdürü Sn.Uygar KÖSE’ye bölgemiz  “Girişimcilik ” ekosistemine verdiği katkılardan dolayı teşekkür plaketi verdiler.

TOSYÖV Bodrum Destekleme Derneğinin çalışmalarının,  yeni KOBİ politikalarının oluşumuna katkı sağlayacağının  vurgulandığı  görüşmede ayrıca  geçen yıllarda gerçekleştirilen KOSGEB Uygulamalı Girişimcilik Eğitimlerinin bu yılda daha geniş kitlilere ulaşacak şekilde devam ettirilmesi konusunda görüş belirtildi. TOSYÖV Destekleme Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Alper Erdoğan KOBİ’lerin kurumsallaşma ,finansmana ulaşım ve eğitim konusunda KOSGEB  ile işbirliği içinde olmak istediklerini söyledi. KOSGEB ile  TOSYÖV’ün çok yakın ilişkiler içinde olduğunu belirten Kosgeb Muğla Hizmet Merkez Müdürü Uygar Köse , TOSYÖV yöneticilerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.