PINAR VE NAZLI’YA MORAL DESTEĞİ

DSC_0095-001Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan geçtiğimiz günlerde okul çatısından üzerlerine su tankının düşmesi sonucu yaralanan öğrencileri evlerinde ziyaret etti. Kaymakam Dr. Gödekmerdan, Bodrum Yalıkavak’ta fırtına sonucunda okul çatısında bulunan boş su tankının üzerlerine düşmesi sonucunda yaralanan ve hastanede yapılan tedavilerinin ardından taburcu edilen minik öğrenciler Nazlı Altun ve Pınar Sağıt’ı evlerinde ziyaret etti.

Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan ile birlikte, Bodrum Devlet Hastanesi Başhekimi Oğuz Şahin, Yalıkavak Belediye Başkanı Mustafa Saruhan ve Yalıkavak Muhtarı Ragıp Kalın ziyarete katıldılar. Kaymakam Dr. Mehmet Gödekmerdan talihsiz kaza sonucunda ameliyat olan ve tedavisinin tamamlanmasının ardından taburcu edilen Nazlı Altun’a Gata’da tedavisinin süreceği müjdesini verdi.

DSC_0110-001Aileler ile sohbet eden Kaymakam Dr. Gödekmerdan, “Talihsiz bir kaza sonucu iki öğrencimiz yaralandı. Nazlı’nın durumu daha ağırdı. Devlet Hastanemizde yapılan başarılı ameliyat sonunda kızımız artık daha iyi. Tedavisi önümüzdeki günlerde Ankara’da devam edecek. Diğer öğrencimiz ise tamamen iyileşmiş durumda. Ailelerini ve kızlarımızı evlerinde ziyaret ederek sağlık durumlarını kendim görmek istedim. İki öğrencimizde gayet iyi durumda Nazlı inşallah daha da iyi olacak” dedi. Kaymakam Dr. Gödekmerdan minik öğrencilere çiçek ve hediyeler verdi.