GENÇLER KONSERDE BULUŞTU

514 Şubat Sevgililer Günü’nde yapılması planlanan ancak olumsuz hava koşulları sebebiyle ertelenen “Gençlik Konserleri” 23 Şubat Cumartesi akşamı yapıldı.

Bodrum Belediyesi tarafından gerçekleştirilen, Bodrum İskele Meydanı’ndaki konserde Bodrum’lu gençlerden oluşan gruplar sahne aldı. Detay, Sarso, Pusula, Los Latinos, Salaş gruplarının yanı sıra Bodrum Kültür ve Sanat Topluluğu (BKST) çatısı altında faaliyet gösteren Bodrum  Pop Korosu minik üyeleri birbirinden hareketli şarkıları ile kalabalığı coşturdular.

Gençlik Konserleri’nde kısa bir konuşma yapan Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon şunları söyledi; hem sahnedeki performanslarından ötürü genç arkadaşlara hem de bu akşam meydanı dolduran herkese teşekkür ederim. Bu konserler 14 Şubat Sevgililer Günü’nde gerçekleşecekti, fakat olumsuz hava koşulları sebebiyle bugüne ertelendi. Bu akşam bütün gençlik burada ve yaşı genç olanların yanı sıra gönlü genç olan bizler de buradayız. İskele Meydanı’nda sahneye çıkan genç arkadaşlarım yarın belki öyle bir yerlere gelecekler ki konserlerinde bilet bulamayacağız. Gerçekten çok başarılılar ve Bodrum Belediyesi olarak başarılı, cesur, medeni cesareti olan gençlerimizin her zaman yanlarındayız, onları teşvik ediyoruz destek veriyoruz. Bodrum’a kavuşturduğumuz geniş meydanlarımızda bu akşamki arkadaşlarımız gibi onlarca gençlerimize gelecek organizasyonlarda eşlik edeceğiz ve onları ayakta alkışlayacağız.