YILIN SONUNU MUTLU BİTİRDİLER

19Karia Rotary Kulübü, Yahşi Eğitim Uygulama Okulu ve İş Eğitim Merkezi’nde eğitim gören öğrencilere Yeni Yılı Karşılama Partisi düzenledi. Bodrum Belediyesi Gümbet Cafe’de gerçekleşen etkinliğe Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan, Karia Rotary Kulübü Başkanı Hülya Kocadon, Karia Rotary Kulüp Üyeleri ile Yahşi Eğitim Uygulama Okulu ve İş Eğitim Merkezi öğretmenleri, öğrencileri ve aileleri katıldı.

Karia Rotary Kulübü Başkanı Hülya Kocadon, düzenlenen partiyle çocukların mutlu olmasının hedeflendiğini söylediği konuşmasına şöyle devam etti; Onların sosyal hayata entegre olması için bu partiyi geleneksel olarak her sene düzenliyoruz. Farklı ortamlarda, farklı insanlarla eğlenmeleri bizi çok mutlu ediyor. Bu etkinlik ilk olarak Mehmet Kocadon’un Ortakent – Yahşi Belediye Başkanı olduğu dönemde başladı. Şimdi bu projeyi Karia Rotary Kulübü olarak biz devraldık. Çocuklarımıza nasıl bir hediye istediklerini soruyor ve istedikleri her şeyi alarak onların mutluluğuna katkıda bulunuyoruz. Hep birlikte yiyor, içiyor, eğleniyoruz, eğlendiriyoruz. Müzikten çok hoşlanıyorlar, okul dışında bir şeyler yapmayı çok seviyorlar. Biz de onları mutlu etmek istiyoruz.

Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan, Karia Rotary Kulübü Başkanı Hülya Kocadon ve Karia Rotary Kulüp üyeleri çocuklara çeşitli hediyeler verdi. Hediyeleri alan çocukların mutlulukları ise görülmeye değerdi. Yeni Yıl Karşılama Partisi’nde gönüllerince bir gün geçiren öğrenciler yeni yıl pastası kestiler, doyasıya eğlenip oynadılar. Yahşi Eğitim Uygulama Okulu ve İş Eğitim Merkezi öğrencilerinin aileleri her sene tekrarlanan bu etkinlikten dolayı hem kendilerinin hem de çocuklarının çok mutlu olduğunu söyleyerek Karia Rotary Kulübü’ne teşekkür etti.  Karia Rotary Kulübü, Yahşi Eğitim Uygulama Okulu ve İş Eğitim Merkezi’ne katkılarından dolayı Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’a da teşekkür etti.