BODRUM PİLATES YAPIYOR

Başkan-salonda5-1024x682Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon “Haydi bayanlar, spor yapalım sağlıklı yaşayalım’’ sloganıyla Bodrum Belediyesi Binnaz Karakaya Spor Salonu’nda başlayan etkinliği ziyaret etti.Bodrum Belediyesi Binnaz Karakaya Spor Salonu’nda başlayan platese bayanlar haftanın üç günü ücretsiz olarak katılarak yararlanıyorlar.

Öğretmen Fisun Anlaşan Sarıca gözetiminde yapılan pilatesi izleyen Başkan Mehmet Kocadon çalışmanın bitiminde bayanlarla sohbet etti, isteklerini dinledi. Başkan Mehmet Kocadon “Bu kadar çok katılımcı olması spor yapan birisi olarak beni çok mutlu etti. Malzeme istekleriniz var, bu isteklerinizi en kısa sürede yerine getireceğim” dedi.  

Başkan-salonda10Bedenin dengeli tutulmasına yardımcı olan ve omurgayı desteklemekte önemli işlevi olan temel kaslar üzerine yoğunlaşılan bir egzersiz programı olan pilatesin deneyimli öğretmeni Fisun Anlaşan Sarıca da böyle bir imkan sağladığı için Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’a teşekkür etti.

Şu anda 85 bayanın ücretsiz faydalandığı etkinliklerde pazartesi, çarşamba ve cuma günleri 13.00-14.00 saatleri arasında pilates, çarşamba günü 12.00-13.00 saatleri arasında ise yoga yapılıyor.

Bilgi için: 0252 319 52 41 – 0535 689 73 14