KOCADON HALKLA KUCAKLAŞTI

Bodrum protokolü ve vatandaşların bayramlaşması Kurban Bayramı’nın ikinci günü Bodrum Belediyesi Mahfel Cafe’de yapıldı. Bayramlaşmaya Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Bodrum Garnizon Komutanı Albay Ahmet Şevki Ulugün, Bodrum Cumhuriyet Başsavcısı Hayati Keskin, Bodrum İlçe Emniyet Müdürü Ömer Aygün, Bodrum İlçe Jandarma Komutanı Vekili Üsteğmen İsmet Tığlı, resmi kurum ve kuruluş temsilcileri, siyasi parti Bodrum ilçe temsilcileri, Muharip Gaziler Derneği Bodrum Temsilciliği, sivil toplum örgütleri ve kalabalık bir vatandaş topluluğu katıldı. Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, görevi iade edilmesinden sonraki ilk bayramı coşkulu bir şekilde kutladı.

Mahfel Cafe’ye gelenleri tek tek öperek bayramlaşan ve teşekkür eden Başkan Mehmet Kocadon’un zaman zaman duygulanarak gözlerinin dolduğu görüldü. Başkan Mehmet Kocadon, bayramlaşmak için tekneleriyle Mahfel Cafe açıklarına gelen Bodrumlular’a da el sallayarak bayramlarını kutlayıp teşekkür etti.

Mahfel Cafe’de bir açıklama yapan Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Kurban Bayramı’nın sağlık, mutluluk, kardeşlik ve huzur getirmesini dilediğini belirterek şöyle konuştu: Müslüman alemi bunu hak ediyor. Son günlerdeki savaşlara, kardeşlerin kanının dökülmesine artık bir son verilmesi lazım. Bayramlar inşallah bunlara vesile olur. Kurban Bayramı hepimize hayırlı olsun.

Mahfel Cafe’deki bayramlaşmadan sonra Bodrum protokolü Bodrum İlçe Jandarma Komutanlığı, Muharip Gaziler Derneği Bodrum Temsilciliği, Bodrum Sahil Güvenlik Komutanlığı, Bodrum Cezaevi ve Bodrum Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü’nü ziyaret etti.