YALIKAVAK SANATÇILAR SOKAĞI 7.YIL AÇILIŞ KOKTEYLİ

22 Haziran 2012 Cuma günü saat 20:00’de Sanatçılar Sokağı açılış kokteyli yapıldı.

Açılışa katılan Yalıkavak Belediye Başkanı Mustafa Saruhan yaptığı konuşmada, “Sanata ve Sanatçıya önem veren değerli kişilerin, abilerimizin ve büyüklerimizin burada başlatmış olduğu etkinliği tekrar başlatacak olmamız bize büyük mutluluk veriyor. Önceki açılışlarda bu sokağı geliştirelim daha iyi olalım gibi konuşmalarımız oldu. Onun için adımlar atıldı ama yeterli oldu, yeterli seviyeye gelelmemiş olabilir. Yine sizlerin desteği ve katkısıyla biz Yalıkavak Belediyesi olarak bizim desteğimiz ile Yalıkavak halkı desteği ile bu işin önünde olmaya her zaman hazırız. Ama mücadele içinde birlikteliği ve güç birliğini sağlamak durumundayız. bu anlamda hepimize görevler düşüyor.
Ben bu vesileyle şunu da sözünü vermek istiyorum. Belli bir süre beraber olamadık. kolları sıvadık, çalışacağız. Yalıkavak için gayret göstereceğiz. Sosyal, kültürel, estetik ve diğer alanlarda komisyon çalışmalarımız olacak. Belde konseyini oluşturacağız.
Burada sanatı ve sanatçıyı önemseyen şahsiyetler hazır burada iken bu kişileri komisyon çalışmalarımıza davet etmek istiyorum. Belediyemize gelip bu konuda görüşü ve bilgisi olan herkes bu komisyonda görev almaya davet ediyorum. Bu yılında hepimiz için sanat anlamında hayırlı bol kazançlı geçmesini temenni ederim.” dedi.