ALPAY ERDEM KAHKAHAYA BOĞDU

Bodrum’da 2006 yılından buyana rock bar olarak hizmet veren Kule Rock Bar’da stand-up gösterisi yapıldı. Karikatür öyküler ve mizah yazıları yazan Alpay Erdem, “Çolf” isimli gösterisiyle izleyenlerine kahkaha dolu bir gece yaşattı.
2007 yılından bu yana stand-up gösterisi ile izleyicisi ile buluşan Alpay Erdem, Kule Rock Bar’da, Bodrumlu sevenleri için Çolf isimli gösterisini sahneledi. İstanbul Üniversitesi Mühendislik Fakültesi, Jeofizik Mühendisliği’nden mezun olan, 12 yıldır karikatür öyküleri çizen ve mizah yazıları yazan Erdem’in gösterisini yaklaşık 100 kişi izledi. Uykusuz dergisinde karikatür çizmeye devam eden Erdem, stand-up gösterisinde de yaptığı esprilerle izleyenlerine kahkaha tufanı yaşattı. Alpay Erdem gösterisinde günlük yaşamına, sanatçılara, futbola kadar birçok güncel konu hakkında anlatımlarda bulundu, espriler yaptı.
Erdem’in stand-up gösterisi yaklaşık 2 saat sürdü. Bodrum’da ikinci kez sahne alan Erdem, izleyenlerine Rock Barda, sahne almanın farklı bir keyif olduğunu belirtti.