ÖZGÜLER MOBİLYA AÇILDI

Trend çizgileriyle, ürünlerinin tutkunu olan bir müşteri kitlesi yaratan Özgüler Ticaret, Mobilya sektöründe ikinci mağazasını Mumculara açtı.
Mumcular beldesinde hizmete giren Özgüler Mobilya açılışına, Mumcular Belediye Başkanı Birol Aydın, Yarımada Gazetesi Sahibi Hüseyin Anıl ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Açılış kurdelesini kesen Mumcular Belediye Başkanı Birol Aydın, Özgüler Mobilya açılışında yaptığı konuşmasında, beldeye böyle bir işyeri kazandıran Tuncay-Bahar Özgüler çiftine çok teşekkür ettiğini belirterek,”Bu firmanın buradaki mobilya mağazası dahil olmak üzere işletmesini yaptığı diğer iş kollarında nereden baksanız 20 kişi istihdam ediyor. Mumcular büyüyor, bizim işimizde, gücümüzde mumcular. Yolları açık, gelecekleri aydınlık bol kazançlı hayırlı işler diliyorum, hayırlı uğurlu olsun.”dedi.
Mağazanın açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından konuklara mağazadaki ürünler tek tek tanıtılarak, düzenlenen kampanyalı mobilyalar hakkında bilgiler verildi.
Lokma döktürülen açılış da, konuklara değişik yiyecek ve içecek ikramını yapıldı. Açılışa katılan konuklar arasında yapılan çekiliş de 10 parça değişik mobilya ürünleri verildi.