BAŞKAN GÖZYAŞLARINI TUTAMADI

erol-cömert-tören-006Yalıkavak Belediye Meclisi üyesi Erol CÖMERT, dün akşam saatlerinde dağ marulu toplamak için Küdür Yarımadası’ndaki, Piyamlık denilen kayalık bölgeye gitti. Aynı zamanda minibüs şoförü de olan evli bir çocuk babası Cömert, kendisine ait 48 TM 6850 plakalı minibüsü toprak yolda bırakıp yabani ot toplamaya çıktı. Kayalık bölgedeki 35 metre yükseklikten ayağı kayıp yuvarlanan Cömert, deniz kenarına kadar yuvarlanarak hayatını kaybetti.

Jandarma ve yakınları tarafından başlatılan arama çalışmasında cesedi kıyıda kayalıklar arasında bulunan Erol Cömert’in cesedi, yapılan inceleme ardından otopsi için İzmir Adli Tıp Kurumu Morgu’na kaldırıldı. Cömert’in cenazesi bugün otopsinin tamamlanması ardından ailesine teslim edildi.

Cenazesi Bodrum’a getirilen Erol CÖMERT için önce Yalıkavak Belediyesi önünde tören düzenlendi. Buradaki törene siyasi partilerin temsilcileri, çevre belediye başkanları, Erol CÖMERT’in eşi Emel CÖMERT ile oğlu Oktay CÖMERT, yakınları ve sevenleri katıldı. Cenaze töreninde konuşan Yalıkavak Belediye Başkan Vekili Nevcihan Özcan gözyaşlarını tutamadı. Yalıkavak Belediye Başkan Vek. Nevcihan ÖZCAN, “Erol, beldemizde çok sevilen ve sayılan değerli bir arkadaşımızdı. Erol’un ani ölümü hepimizi, tüm belde halkını çok üzdü” dedi. Tören ardından Cömert’in cenazesi Gökçebel Mah. Yemiş Camii’ne götürüldü. İkindide kılınan cenaze namazı ardından Erol CÖMERT, Yemiş Mezarlığı’nda gözyaşlarıyla defnedildi.