BODRUM FOTOĞRAF AMATÖRLERİ DERNEĞİ YENİ YÖNETİMİNİ SEÇTİ

Bodrum Fotoğraf Amatörleri Derneği (BODFAD), gerçekleştirdiği Olağan 2. Genel Kurul Toplantısı’yla yeni dönem yönetimini seçti. 24 Aralık 2011 tarihinde BODFAD’ın merkezinde yapılan ve üyelerin katıldığı toplantı sonucunda Bodrum Fotoğraf Amatörleri Derneği olan eski adın Bodrum Fotoğraf Sanatı Derneği olarak değiştirilmesi oy birliği ile kabul edildi. Tüzük değişikliklerinin de ele alındığı toplantıda derneğin iki yıl süreyle görev yapacak yeni yönetim kurulu da belirlendi.

Oy birliği ile kabul edilen yeni yönetim kurulunda şu isimler yer aldı; Botan Günöz, Burcu Uysal, Mehmet Uyargil, Ünal Özfuçucu, Oğuz Develi. Ayrıca Denetleme Kurulu, Federasyon Delegeleri ve kurulların yedek üyelerinin de seçildiği toplantıda temel fotoğraf eğitimi, yurtiçi ve yurtdından fotoğraf sanatçılarıyla söyleşi ve gösteriler, fotoğraf sergileri, fotoğraf atölyeleri ve fotoğraf gezileri öncelikli olmak üzere bir dizi etkinlik kararları da alındı.

Toplantının sonunda seçilen yeni yönetim, denetimlerden aklanarak geçen ve derneğin kuruluşundan bugüne büyük emek sahibi eski yönetime teşekkür ettiler.