BAŞKAN MEHMET TİRE’DEN ÖĞRENCİLERE YENİ YIL SÜRPRİZİ

Gümüşlük Belediyesi ve Gümüşlük Kemal Durmaz İlköğretim Okulu Okul Aile Birliği tarafından düzenlenen yeni yıl eğlencesine katılan öğrenciler Başkan Mehmet TİRE’nin sürprizi ile gönüllerince eğlendi.

Yeni yıl eğlencesine Gümüşlük Belediye Başkanı Mehmet TİRE, Gümüşlük Kemal Durmaz İlköğretim Okulu Müdürü Mehmet ÖZBAY, Okul Aile Birliği temsilcileri, Öğretmenler, Öğrenciler ve Veliler katıldı.

Eğlencede Gümüşlük Belediyesi’nin organize ettiği palyaço gösterisi, sihirbazlık gösterileri ve minik öğrencilerin bale gösterisi öğrencilerin gönüllerince eğlenmesini sağladı. Palyaço gösterilerini izleyen öğrenciler, sihirbazlık gösterileni heyecanla takip etti. Etkinlik sonrasında Başkan Mehmet TİRE, Okul Müdürü Mehmet ÖZBAY ve Öğrenciler Yeni yıl pastasını kestiler.

Başkan Mehmet TİRE yaptığı konuşmada “Yeni bir yıla gireceğimiz bu günlerde yeni yılın herkese sağlık, başarı, mutluluk getirmesini, ülkemize, milletimize hayırlara vesile olmasını diliyorum. Öğrencilerimize yönelik bundan önce yaptıklarımız, bundan sonra yapacaklarımızın teminatıdır diyerek çocuklarımızın gönüllerince eğlenmesini diliyorum. Göreve geldiğimiz günden bu yana eğitime ve çocuklarımıza desteğimizi hiçbir zaman esirgemedik. Okulumuzdan gelen her türlü talebi yasaların bizlere verdiği imkânlar dâhilinde yerine getiriyoruz. Ayrıca beldemizde çocuklarımızın oynayabileceği çocuk parkları yapım çalışmalarımız devam etmektedir. Şuanda Karakaya Mahallesinde Kemal Durmaz İlköğretim Okulunun arkasında bulunan alana çocuk parkı yapım çalışması devam etmektedir. İhale çalışmalarının bitimine müteakip çocuk parkı yapım işi için ihaleye çıkılacak ve çocuklarımız bu parkta gönüllerince eğlenecek. Ayrıca Karakaya Mahallesine yapacağımız çocuk parkının yapımının bitmesi ile Beldemiz Koyunbaba Mahallesine’de bir adet çocuk parkı kazandıracağız. Gümüşlük Belediyesi olarak çalışmalarımız hız kesmeden devam edecek.” dedi.