ÖZLEM TEKİN BODRUM FOTOĞRAF KULÜBÜNDE

Bodrum Fotoğraf Kulübü, kulüb üyelerinin çektiği fotoğraflardan oluşan Slayt gösterilerine başladı.

Bodrum Fotoğraf Kulübü üyelerinden Elif Şahin ve Tuncay Özdal, çektikleri fotoğraflardan oluşan bir Slayt gösterisini Delfi Otelde sanatseverlerle buluşturdu.

Kokteyl ile yapılan açılıştan sonra, üç yıldır farklı illerde manzara ve portreler çeken fotoğraf sanatçısı Elif Şahin slayt gösterisinde bugüne kadar çektiği renkli ve siyah/beyaz fotoğraflardan hazırladığı bir derlemeyi izleyicilerle paylaştı.

Çektiği özgün fotoğraflar Bodrum dergilerinde yayınlanan Tuncay Özdal ise, siyah/beyaz ağırlıklı olarak Bodrum ve civarındaki Yeşilbağcılar, Milas gibi yörelerde çektiği manzara ve insan portrelerini sanatseverlere sundu.

Bodrum Fotoğraf Kulübü’nün düzenlediği slayt gösterime birçok sanatseverin yanı sıra sanatçı Özlem Tekin’de katıldı.

Sanatçı Tuncay Özdal’ın arkadaşı olan Özlem Tekin, Bodrum Fotoğraf Kulübü’nün düzenlediği böyle bir gösterimde olmaktan çok mutlu olduğunu belirterek,”Bodrum’da yaşadığını ve burada çok daha iyi şartlarda, temiz hava, temiz ortamda taze gıdalarla, birbirlerinin üstüne çıkmadan araçların egzozlarına mağdur kalmadan yaşabileceklerini anlatmaya çalışıyorum. Bodrum’u her yerde yeterince övüyorum. Zaten bütün röportajlarımda Bodrum üzerine.”dedi.

Fotoğraf safarileri, geziler, sergiler, kurslar gibi etkinlikler düzenleyen Bodrum Fotoğraf Kulübü başlattığı slayt gösterileri ile de üyelerinin ve diğer tüm fotoğraf severlerin gerek fotoğraf zevkini paylaşmalarını, gerekse bu konudaki bilgilerini arttırmalarını hedefliyor.